Надійний діловий партнер

"Охорона і Безпека" працює на ринку охоронних послуг з 1999 року. Колектив нашої компанії, а зараз налічує понад 400 осіб, складається із високопрофесійних творчих людей, котрі люблять свою роботу. Клієнти завжди характеризують нас як надійного партнера.

» Головна » Про нас
Основні сфери діяльності:
Розробка та виробництво пультів централізованого спостереження (ПЦН) та приладів для охоронної та пожежної сигналізації (серія «Лунь»)
Охорона об'єктів із застосуванням технічних засобів та підключенням до приватного пульта централізованого спостереження з реагуванням на тривожні повідомлення та матеріальною відповідальністю
Проектування та встановлення систем пожежної та охоронної сигналізації, систем доступу, відеоспостереження
Проектування та монтаж систем пожежогасіння
 

 При вирішенні проблем пожежної та охоронної безпеки ми використовуємо найсучасніші технології та засоби. Наша фірма активно використовує власні розробки,   що дозволяють вирішувати проблеми з урахуванням особливостей комунікаційних мереж України та ін.

Діяльність «Охорона та Безпека» ліцензована. Прилади серії «Лунь» та ПЦН «Орлан» сертифіковано.

З 2017 року система менеджменту якості компанії сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, що підтверджується наявністю сертифіката відповідності SGS.


«Охорона та Безпека»   має філію у Києві та широку дилерську мережу в Україні.

На сьогоднішній день «Охорона та Безпека» надає охоронні послуги 58775 об'єктам із встановленими на них приладами серії «Лунь». ПЦН « Орлан » добре себе зарекомендував як надійний, простий у використанні, зручний пульт.