Надежный деловой партнёр

«Охорона і безпека» працює на ринку охоронних послуг з 1999 року. Колектив нашої компанії, а він зараз налічує понад 400 осіб, складається з високопрофесійних творчих людей, які люблять свою роботу. Клієнти завжди характеризують нас як надійного ділового партнера.

» Главная » Про нас
Основные области деятельности:
Pазработка и производство пультов централизованного наблюдения (ПЦН) и приборов для охранной и пожарной сигнализации (серия «Лунь»)
Услуги по охране объектов с применением технических средств и подключением к частному пульту централизованного наблюдения с реагированием на тревожные сообщения и материальной ответственностью
Проектирование и установка систем пожарной и охранной сигнализации, систем доступа, видеонаблюдения
Проектирование и монтаж систем пожаротушения
 

 При вирішенні проблем пожежної та охоронної безпеки ми використовуємо найсучасніші технології і засоби. Наша фірма активно використовує власні розробки,  що дозволяють вирішувати проблеми з урахуванням особливостей комунікаційних мереж України та ін.

Діяльність «Охорона і безпека» ліцензована. Прилади серії « Лунь » і ПЦС « Орлан » сертифіковані в Україні і Росії.

В кінці 2009 року наша компанія успішно пройшла сертифікаційний аудит системи менеджменту якості (СМЯ) на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001: 2009.


« Охорона та безпека »   має філію   в   г. Київ і широку дилерську мережу в Україні і Росії.

На сьогоднішній день « Охорона та безпека » надає охоронні послуги 34715 об'єктам з встановленими на них приладами серії « Лунь ». ПЦС « Орлан » добре себе зарекомендував як надійний, простий в освоєнні, зручний в обслуговуванні пульт.